Olej Golden Drop - Mieszanka niezwyczajna.

  


 Olej Golden Drop jest to niesamowita kompozycja oleju rzepakowego zimnotłoczonego i oleju lnianego. Wszelkie prozdrowotne działanie oleju rzepakowego i lnianego wzbogacono aromatem masła. Wszystkie potrawy smażone czy też pieczone smakują jak były by przygotowane na maśle. Przy czym produkt wykazuje się idealnymi proporcjami kwasów omega 3 do omega 6.

   Olej Golden drop jest mieszanką olejów skomponowaną tak aby można było na nim swobodnie smażyć i piec (temperatura dymienia to 220st. C). Dodatkowo oleju można używać do przygotowywania dań surowych. Surówki jarzynowe dzięki olejowi Golden drop a dokładnie dzięki kwasom linolowemu i linolenowemu, uwalniają witaminy zawarte w świeżych owocach.
   Olejem golden Drop można okraszać naleśniki, pierogi, makarony spożywamy wtedy bezcholesterolowy tłuszcz bogaty w drogocenne kwasy Omega, a rozkoszujemy się smakiem topionego masełka.

Kolejną bardzo ważnym elementem składowym oleju jest zawartość witaminy E zwanej witaminą młodości. Witamina E ma ogromny wpływ na procesy starzenia, powstrzymuje procesy starzenia się komórek. Dzięki takiej właściwości wpływa ona na kondycję całego naszego organizmu i przyczynia się do hamowania rozwoju i powstawania chorób nowotworowych.

Olej Golden Drop ma jeszcze jedną ważną właściwość a mianowicie nie zawiera alergenów. Więc może być spożywany  przez wszystkich, również przez osoby z alergiami, także pokarmowymi. Uzyskana pieczęć ECARF - "Europejskiego Centrum Badań i rozpoznań Alergii".

Wielką tajemnicą jest produkcja oleju Golden Drop, produktu, który nie zawiera w swoim składzie:

  • Konserwantów
  • Złej frakcji cholesterolu
  • Glutenu
  • Składników masła
Warto dodać iż rzepak używany do produkcji oleju pochodzi wyłącznie z niemodyfikowanych odmian. Fachowe określenie klasy rzepaku to "00", czyli bez pestycydów i bez modyfikacji genetycznej.

Oprócz wcześniej wspomnianych aspektów zdrowotnych Olej Golden Drop może pochwalić się jeszcze brakiem kwasu erukowego, który zawarty w nasionach rzepaku, został skutecznie wyeliminowany na etapie produkcyjnym. Kwasy Linolowe i Linolenowe stanowią prekursory witaminy E, która działa na nasz organizm jak tarcza chroniąca nas przed zawałem serca, udarem, przyspiesza spalanie tłuszczu - przyczyniając się do spadku masy ciała. Ponadto witamina E wykorzystywana jest jako suplement w leczeniu zapaleń żył, chorobach i infekcjach żołądka, jelit, a także gardła uszu i oczu.

Skład oleju to 93% nienasycone kwasy tłuszczowe a tylko 7% to nasycone kwasy tłuszczowe. Porównując go z tradycyjnymi olejami, a także z oliwą z oliwek  olej Golden Drop jest bezkonkurencyjny.

Kolejny akapit poświęcimy właściwościom witaminy E zwanej witaminą młodości której w codziennym życiu dostarczamy do naszego organizmu bardzo niewiele. Olej Golden drop wychodzi na przeciw temu zapotrzebowaniu, w 100 ml oleju zawiera się 300% zapotrzebowania dziennego na witaminę E.
Witamina E odpowiada za spowalnianie procesów starzenia się komórek krwi i mózgu (co hamuje rozwój choroby Parkinsona i Alzheimera). Usprawnia gospodarkę tlenową organizmu co poprawia pracę mięśni w tym również pracę mięśnia sercowego. Witamina E łagodzi objawy zwyrodnienia stawów, reumatyzmu, stanów zapalnych stawów na tle immunologicznym. Witamina młodości to również większa sprawność seksualna a także płodność.

Kwasy Omega 3 i Omega 6 - Badanie Zawartości Kwasów Omega oraz składu chemicznego oleju Golden Drop wykonał Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich. Możesz obejrzeć oryginał klikając tu.
Bardzo ważną sprawą przy dostarczaniu do organizmu kwasów Omega 3 a Omega 6 jest zachowanie odpowiedniego stosunku pomiędzy nimi. Zbyt duża ilość kwasów Omega 6 do Omega 3 może doprowadzić do nagromadzania się komórek tłuszczowych, krzepnięcie krwi czy nawet skłonność do powstawania zapaleń. Kwasy Omega 3 działają odwrotnie do kwasów Omega 6 równoważąc ich niekorzystne działanie. W obecnych czasach stosunek kwasów Omega 6 do Omega 3 u normalnego człowieka to 30:1 a idealnym stosunkiem jest 1:1. Olej Golden Drop przedstawia stosunek Omega 6 do Omega 3 1,25:1 , czyli bliski jest ideału. Według wytycznych  Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego jedna łyżka stołowa oleju Golden Drop zaspakaja dzienne zapotrzebowanie organizmu w kwas Omega 3.

Olej Golden Drop a Ciąża. Ostatnie badania kobiet będących w ciąży oraz płodów wykazują iż spożywanie kwasów omega 3 w czasie ciąży ma ogromny wpływ na rozwój płodu i masę urodzeniową dziecka. Odpowiednie proporcje kwasów Omega mają korzystny wpływ na rozwój i działanie mózgu płodu. Dodatkowo chronią przed przedwczesnym porodem. Badania te również wykazały iż im wyższe jest stężenie kwasów Omega 3 tym masa urodzeniowa dziecka jest wyższa.

Olej Golden Drop Sprzedawany jest w dwóch rodzajach opakowań małym (plastikowa butelka o pojemności 250ml) i dużym (szklana, bardzo stylowa butelka w bardzo eleganckim kartonowym pudełku, czasami zdobionym na okres świąt Bożego Narodzenia lub Wielkiej Nocy odpowiednim ornamentem, duże opakowanie to aż 750ml oleju) Idealny prezent dla osób na których zdrowiu nam naprawdę zależy.

Olej Golden Drop jest dostępny w internetowym sklepie Swojska Piwniczka w najbardziej atrakcyjnych cenach w sieci. Kliknij i sprawdź.


Komentarze

  1. Zwykły olej rzepakowy (dużo tańszy) ma proporcje 2:1 czyli również bardzo bliskie ideału.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale zwykły olej rzepakowy nie smakuje jak masełko :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty